O společnosti

Cílem společnosti TwigoNet Europe, SE je poskytnout České republice skutečný broadband a volnost při výběru poskytovatele připojení k Internetu.

Společnost se zavázala k výstavbě optických sítí v České republice. V následujících letech vystavíme optické sítě, tak abychom pokryli 25-30% domácností a řadu komerčních či municipálních objektů.

Síť TwigoNet je otevřená existujícím poskytovatelům Internetu (ISP), kde na jediném optickém vláknu má zákazník na výběr z více operátorů. Společnost TwigoNet neprodává Internet koncovým zákazníkům, ale poskytuje svoji optickou infrastrukturu telekomunikačním společnostem.

Tito nabízí koncovým zákazníkům řadu služeb od standardního připojení k Internetu, přes nabídku televizních programů IPTV, videa na vyžádání až po sofistikované služby jako je zálohování dat po Internetu.

Díky neomezené kapacitě optické sítě se umožní poskytnout zákazníkům služby, které do dnešní doby nebylo možné nabízet, či jejich nabídka byla velmi omezená. Optická síť se tak stává další příležitostí pro řadu společností a podnikatelů.

Na rozdíl od stávajícíh technologií ADSL, WiFi či kabelových televizí je naše síť poskytuje nepřeberné možnosti služeb bez omezení jako je limitovaná rychlost, agregace či neoblíbený FUP. Na optické síti TwigoNet můžou být nabízeny rychlé symetrické služby 10/10 MBit, 100/100 MBit či 1GB/1GB.

Společnost TwigoNet Europe, SE také pomáhá v jiné oblasti života – tam kde je to potřeba nejvíce.
Za významnou pomoc ve prospěch dětí byl společnosti TwigoNet Europe, SE v roce 2013 udělen certifikát UNICEF.